Thanks. Zo moeilijk is dit echt niet als je eenmaal de truukjes door hebt .... 't is 90% flodderwerk met een ouwe versleten kwast, en die laatste 10% is het hier en daar bijwerken van vlekken en het schilderen van oogjes.
Ik vind trouwens dat je wel heel erg productief bent.. zoveel poppen schilderen
Ik ben helemaal niet zo productief want ik doe altijd zes dingen tegelijk.
De afgelopen drie avonden had ik geen zin in Boosjes, dus aan het pielen geweest met weer een zooi ouwe Plekberrors. Deze jongens zijn uit 1989, 1994 en 1995 en vooral die uit 1989 zijn behoorlijk krakkemikkig gesculpt en gegoten ... maar oh wat hebben ze een uitstraling %u2013 en hippe Nurglings tussen de benen.
Ik ben op deze Plekberrors begonnen met Ben%u2019s Ogre-techniek - Rotting Flesh met Snakebite Leather wash - maar dat zag er veel te schoon uit dus toen ben ik maar eens aan het glazen gegaan met allemaal mengsels van paars, bruin, groen en rood (verf danwel inkt). En Shadow Grey.
Nu zien ze d'r hopelijk een stuk meer it als melaatsen ......
*edit*
.... En weer een stukkie opgeschoten met de Plekberrors.
(De Furies zijn nog steeds hetzelfde als een week geleden.

)
***intermezzo***
Zoow ..... Alleen nog effe het metaal highlighten en dan heb ik 20 Plekberrors af. Ben ondertussen ook begonnen aan tweeëneenhalve Great Unclean One.
Zoek de
twee verborgen Nurglings en
win een
prijs!
