Nou ben ik zelf nauwelijks op de club maar ik heb het afgelopen jaar een aantal 40k toernooien bijgewoond in het land los van het GT waar ik nu al jaren naar toe ga. De toernooi organisatoren van diverse clubs in Nederland hebben moeite om te komen tot een goed algemeen rulespack met de komst van de "lords of war" oftewel superheavies. Met de nieuwe codex "imperial knights" zien we dat GW de bedoeling heeft om de apocalypse modellen toe te laten in het normale 40k spel.
Nou was er al het idee om eens met een handvol (want meer zijn het er ook niet) Toernooiorganisatoren van clubs bij elkaar te zitten en te brainstormen over de mogelijkheden. Mij is gevraagd om daar bij aan te schuiven omdat ik (via GWhobby.net) een uitgesproken mening heb over bepaalde restricties en zeker wil meedenken over een opzet.
Nu is het zo dat de Saints (GT) toevallig binnenkort een overleg hebben/plannen en daarvoor individuele clubleden/vertegenwoordigers uitnodigen zodat hun kunnen spuien/brainstormen over de mogelijkheden danwel wensen t.a.v. een rulespack. Ik wou daar graag naar toe gaan vanuit de club als vertegenwoordiger.
Let wel, ik heb waarschijnlijk een hele andere mening dan de meeste 40k clubspelers bij hive novio (denk ik) dus mijn insteek is dan ook dat ik mijn eigen mening wil verkondigen maar dat neemt niet weg dat ik de mening van de andere clubleden kan meenemen en voordragen. Het is dus eerder interessant voor de club om te bekijken welke mogelijkheden er zijn t.o.v. D&D 2015.
oproep Saints:
http://www.gwhobby.net/forum/index.php?topic=17876.msg351433;boardseen#new
Ook interessant de gwhobby discussie m.b.t. het vormen van een rulespack:
http://www.gwhobby.net/forum/index.php?topic=17830.0
Voordat ik zeg dat ik dus hivenovio vertegenwoordig wil ik dus wel groen licht van de club.
Ik hoor het wel!



)