Hehehe, iig hebben dan die Morrison en Perry wel dezelfde stijl.
Nee joh, die stijlen onderscheid je redelijk makkelijk als je weet waar je op moet letten ..... Trish Morrisson sculpt tegenwoordig joekelgrote vierkante handen met dikke nagels op al haar modellen, dat valt meteen op, en ze heeft twee standaard methodes om bont/vacht/haar te sculpten: eentje waarbij ze kleine plukjes dik haar laat overlappen, en eentje waarbij ze platte pannenkoekjes sculpt met gaatjes erin (je ziet die stijlen ook allebei terugkeren op de kleren van d'r Mercenary Ogres).
Michael (en Alan) Perry heeft een wat rauwer en realistischer gesculpte stijl .... de Mordheim-Ogre links onderin de foto is van hem, en de Ogres rechtsboven en rechtsonder (die met de schubbenkolder en de gehoornde helm

).
Die BloodBowl Ogre is overigens van Jes Goodwin, die vroeger samen met Bob Olley het merendeel van de Ogres en Ogryns heeft gesculpt .... Vooral Goodwin's WHFB-Ogres zijn tegenwoordig erg gewild bij verzamelaars, ik ben er zelf om eerlijk te zijn niet zo kapot van.
Maar die broek is dus Catachan - Camo - Bleached ..... Ik zou gezworen hebben dat het een vage tint groengrijs was joh.
