Om wat afwisseling te krijgen van t schilderen van Empire infanterie en de kleuren blauw en geel heb ik dit weekend mijn eerste vijf Sisters of Battle afgeschilderd. Er waren er al drie zo goed als af, en met de andere twee erbij heb ik toch al een halve troop choice.
De pupkes:
En een dame met stormbolter van dichtbij:
Ik heb op t moment ongeveer 40 zusters en een Rhino/Immolator; er komen binnenkort nog twee Rhino's bij zodat de dames niet hoeven te lopen.
Als 40k noob gelijk een vraag: ik kan voor mijn heavy weapon squad kiezen uit heavy bolters en multi-melta's. Wat is over het algemeen een betere keus: 4 heavy bolters, 4 multi-melta's, of een combinatie?
Nu hangt de beste keus natuurlijk van de tegenstander af, maar wat is aan te bevelen voor een all-comers lijst?





SoB's nemen of géén transports of héél veel transports.