@ Death Rider
Nee, die raketten blijven lekker zo.
Het maakt duidelijk dat het losse wapens zijn en is realistischer.
Aangezien raketten en bommen, etc. maar 1 keer gebruikt worden en op het totale camouflage effect weinig invloed hebben, krijgen ze zo goed als nooit een camo-schema, maar gewoon een simpele neutrale kleur.
Een vliegtuig/helicopter/tank krijgt nog wel s een ander kleurenschema als ie naar een ander gebied gaat, maar die moeite word voor de wapens nooit genomen, zodat die wapens soms behoorlijk afsteken bij het voertuig.
Ook kan je het nog verklaren vanuit het 40k oogpunt dat de Sentinels van het regiment en de crew zelf zijn, die voor hun eigen veiligheid wel moeite willen nemen voor camouflage, maar de munitie word geleverd door de Departmentum Munitorum die vooral standarisatie en efficientie het belangrijkst vindt
